STUDIO

TUHAFIER

Studio, Space ve Store başlıkları altında çalışmaya başlayan Tuhafier; birçok farklı alandan tasarımcı ve sanatçıları bünyesinde toplayarak multi disipliner projelere imza atmaya başladı. Yaratıcı ve etkileşimci ekip ruhundan ilham alan bu çok yönlü ve katmanlı çalışma sisteminde, bir projenin tasarımsal bütünlüğünü ve kavramsal tutarlılığını korumak için, mimari ölçekten ürün ölçeğine, grafik tasarımdan, stil danışmanlığına, bir fikrin yaratılıp geliştirilme süreci Tuhafier Studio ekibinin öne çıkan çalışmaları arasında yer alıyor.

Ekip, Tuhafier’de gerçekleşen atölyelerde, çekimlerde, eğitim ve özel toplantılarda, kurguladığı set ve mekan düzenlemeleriyle de etkinlik tasarımında projelerini gerçekleştirme imkanı buluyor. Yakında hizmete girecek e-ticaret uygulaması ile kendi tasarımlarını veTuhafier’de yer alan obje ve mobilyalardan oluşan bir seçkiyi meraklılarına sunacak. Bu seçkiye ilaveten, kendi tarzı ve felsefesine uyan tasarımcılarla işbirliği yapmakta ve farklı alanlarda üretilen yaratıcı projelere destek veren bir platform rolü üstlenmektedir.

Mimarlık ve iç mimarlık alanlarında sahip olduğu deneyimin yanında, bir markayı baştan yaratmak ya da mevcut bir marka için yeni projeler geliştirmek, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı uzmanlık alanlarını harmanlayan TuhafierStudio ekibi, marka değeri ve pazarlama araçları konusunda müşterilerine yaratıcı alanlarda destek vermeyi hedefliyor. Bu amaca paralel olarak da kendi mekanında düzenlediği kültürel ve sanatsal aktivitelerle ziyaretçilerinin bu yeni etkinlik tasarımını ve sistem anlayışını deneyimlemesini sağlıyor.

 

PORTFOLYO

BRANDPLUS

Logo

Branding

Photoshoot

YSL TRAINING

Etkinlik Tasarımı

L'APPART

Etkinlik Tasarımı

Catering

 

EKİP

BAHA ŞIKMAN

Mimar

CEYLİN ULUSEL

Kreatif Direktör

ŞÜKRÜ KİBAR

Superstar

FATMAGÜL İLDAN

İç Mimar

TUHAFIER AİLESİ

GABRIEL VORBON

Fotoğrafçı

CANER EKER

İllüstratör

SERA SAÇLI

Dövme Sanatçısı

FİLİZ ERSİN

Ürün Tasarımcısı

ONUR DURNA

Mimar

SANEM YÜZGEÇ

Etkinlik Sorumlusu